Zawady Oleckie

... jak złożyć zamówienie

PRZEDE WSZYSTKIM DZIĘKUJEMY, ŻE DOTARLIŚCIE AŻ TU!

Jeśli wybraliście Państwo nasz wyrób spośród tych DO KUPIENIA TERAZ, prosimy natychmiast poinformować nas o tym, wysyłając wiadomość na adres wyroby@zawady-oleckie.com i podając link do strony z tym wyrobem oraz dokładną jego nazwą, abyśmy wycofali go z naszej oferty. Proszę także podać swój dokładny adres i nr telefonu, jeśli przedmiot ma być wysłany.

Jeśli CHCECIE Państwo ZAMÓWIĆ nasz wyrób, prosimy podać link do strony z wyrobem najbardziej podobnym do tego, który chcecie mieć i podać wymiary oraz kolorystykę. Szczegóły, w tym cenę, doprecyzujemy w dalszej korespondencji, którą proszę kierować na adres wyroby@zawady-oleckie.com

W odpowiedzi dostaniecie Państwo nr konta, na które należy dokonać wpłaty w wysokości ceny wyrobu plus cena za przesyłkę – kafle i wyroby z gliny wysyłamy z opcją OSTROŻNIE, a dokładną sumę za przesyłkę podajemy po zważeniu danego wyrobu. Zależy ona od wyboru firmy wysyłkowej i wynosi od 8,40 zł (mały wieszak Paczką w Ruchu) do trzydziestu paru złotych (tłukące się rzeczy Pocztą Polską). Wysłanie Pocztą polską jest najdroższe (cennik Poczty Polskiej), najtaniej Paczką w Ruchu (należy wybrać kiosk i podac swój nr komórki), a jeśli wysyłka wymaga opcji OSTROŻNIE, wysyłamy kurierem.

Uwaga! Przepraszamy, ale nie wysyłamy za pobraniem. Niepotrzebnie zawyża to koszty przesyłki, a poza tym mamy przykre doświadczenia z taką formą wysyłki. O naszej solidności mogą zaświadczyć klienci, którzy kupili nasze wyroby.

Gdy tylko wpłata znajdzie się na koncie, wybrany przedmiot jak najszybciej zostanie wysłany na podany przez Państwa adres.

Istnieje możliwość odebrania zamówionych rzeczy i dokonania wpłaty osobiście w Warszawie (Ania przyjeżdża do Warszawy co najmniej raz w miesiącu z wyjątkiem lipca i sierpnia) lub w okolicach Olecka. Zapraszamy także do Zawad Oleckich!

Przedmioty ceramiczne typu duże misy, naczynia, lampy, lustra, oraz większe wyroby drewniane (mebelki) lepiej odbierać osobiście.

Szczegóły dotyczące płatności i przesyłki ustalamy z Państwem osobiście drogą mejlową.

Ewentualne reklamacje: Robert jest takim pedantem:), że nie spodziewamy się, iż kupiony u nas przedmiot będzie miał jakieś braki, ale jeśli tak się jakimś cudem zdarzy, możecie go Państwo odesłać na nasz koszt a my naprawimy lub wykonamy nowy. Jeśli nasz wyrób ulegnie uszkodzeniu podczas przesyłania, także na nasz koszt odbywa się naprawa i ponowna wysyłka.

Nasze wyroby objęte są dożywotnią gwarancją, o ile uszkodzenie jest odwracalne: jeśli jakiś nasz wyrób zepsuje się lub zużyje podczas normalnego użytkowania, a jest to uszkodzenie, które da się naprawić (nawet jesli wydaje się, że nie, i tak prosimy o zgłoszenie tego faktu, abyśmy to mogli stwierdzić), tylko wysyłka w obie strony jest na koszt Państwa, PRÓBA NAPRAWY DARMOWA!

<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski