Zawady Oleckie

Ryby zielone, szmaragdowe, turkusowe...

Dwa dekory w niebiesko-szmaragdowe rybki z kolorowymi wstawkami na glazurze 10 x 10 cm, a więc tylko na ścianę albo po podklejeniu korkiem lub filcem, jako podstawki.

Cena kompletu: 43 zł
Kup teraz

Dekor w turkusową z kobaltowymi oczami, na glazurze 25 x 20 cm, a więc tylko na ścianę, oblany turkusowym transparentnym szkliwem, dodatkowo użyte szkliwa kolorowe.

Odpłynęła do Monachium z naszymi gośćmi

Dekor w turkusową uśmiechniętą, na glazurze 25 x 20 cm, a więc tylko na ścianę, oblany turkusowym transparentnym szkliwem, dodatkowo użyte szkliwa kolorowe.

Poszła do pani Uli do Gdyni

Dekor w turkusową rybę zamyśloną w prawo, na dwóch kaflach (glazura) 20 x 25 cm, a więc tylko na ścianę, białe płytki oblane turkusowym szkliwem, dodatkowo użyte szkliwa kolorowe.
Wymiary całego dekoru: 40 cm x 25 cm

Dekor wystawiony na akcję WOŚP zarobił dla Orkiestry 142,50 zł i pojechał do p. Anity do Pruszkowa!

Dekor w turkusową rybę zamyśloną w lewo, na dwóch kaflach (glazura) 20 x 25 cm, a więc tylko na ścianę, białe płytki oblane turkusowym szkliwem, dodatkowo użyte szkliwa kolorowe.
Wymiary całego dekoru: 40 cm x 25 cm

Ryba pływa teraz w nowej łazience Agnieszki ze skrzyżowania

Dekor z dwóch kafli w turkusową rybę zamyśloną w prawo na zamówienie pani Magdy z Kalisza Pomorskiego
Wymiary całego dekoru: 40 cm x 25 cm
Dekor z dwóch kafli w turkusową rybę zamyśloną w lewo na zamówienie pani Magdy z Kalisza Pomorskiego
Wymiary całego dekoru: 40 cm x 25 cm
Dekor w zieloną rybę nieco zaskoczoną, na glazurze 20 x 20 cm, a więc tylko na ścianę, oblany turkusowym transparentnym szkliwem, dodatkowo użyte szkliwa kolorowe. Pięknie się błyszczy. Może tworzyć ładny komplecik z tym niżej:)

Odpłynęła z państwem, którzy przyjechali do nas ze Stradun

Dekor w zieloną rybę zamyśloną, na glazurze 20 x 20 cm, a więc tylko na ścianę, żółty kafel oblany turkusowym transparentnym szkliwem dlatego zieleń kafla jest cieplejsza, dodatkowo użyte szkliwa kolorowe. Pięknie się błyszczy

Cena: 34 zł
Kup teraz

Dekor w zieloną rybę z żyjątkiem na glazurze 20 x 20 cm, a więc tylko na ścianę, oblany turkusowym transparentnym szkliwem, dodatkowo użyte szkliwa kolorowe. A że jest jakby negatywem tego powyżej, może tworzyć z nim ładny komplecik:)

Odpłynęła z potomkami mieszkańców Domku na górce

Komplet 4 kafelków w zielone rybki o wymiarze 10 x 10 cm, na ścianę lub można z nich zrobić podstawki na korku (samemu lub u nas za dodatkową opłatą 5 zł za sztukę), oblanych turkusowym transparentnym szkliwem plus szkliwa kolorowe.

Popłynęły do pani Małgorzaty z Zacisza

Komplet 4 kafelków w szmaragdowe rybki o wymiarze 10 x 10 cm, oblanych turkusowym transparentnym szkliwem plus inne szkliwa.

Na zamówienie pani Anny z Wrocławia

6 kafelków w szmaragdowe rybki i jedną meduzę o wymiarze 7 x 7 cm i 7,5 x 7,5 cm, do łazienki na Starej Pradze po tym, jak zmieniali rury i trzeba było zasłonić otwory w ścianie. Kafelki oblane turkusowym transparentnym szkliwem plus inne szkliwa.
Dekor w szmaragdową rybę na glazurze 20 x 20 cm,

Popłynęła z Baśką do Warszawy, zanim zagościła w galerii.

Komplet dwóch dekorów w niebieską i zielono-turkusową rybę na glazurze i terakocie 20 x 20 cm. Niebieska jest na ścianę, zielona może być na podłodze. Są jakby negatywem siebie, mogą tworzyć ładny komplecik do łazienki w morskiej tonacji. Każdy oddzielnie też do kupienia (patrz niżej), ale w komplecie oczywiście taniej! 

Popłynęły z gośćmi ze Szwałku.

Dekor w niebieską rybę na glazurze 20 x 20 cm, a więc tylko na ścianę, oblany kobaltowym szkliwem, dodatkowo użyte szkliwa kolorowe. Pięknie się błyszczy. A że jest jakby negatywem tego poniżej, może tworzyć z nim ładny komplecik:)

Popłynęła z gośćmi ze Szwałku.

Dekor w zieloną rybę z żyjątkiem na terakocie 20 x 20 cm, a więc i na podłogę i na ścianę, oblany turkusowym szkliwem, dodatkowo użyte szkliwa kolorowe. A że jest jakby negatywem tego powyżej, może tworzyć z nim ładny komplecik:)

Popłynęła z gośćmi ze Szwałku.

Dekor w zieloną rybę głębinową na "gniecionej" terakocie 20 x 20 cm, oblany transparentnym, opalizującym turkusowym szkliwem, dodatkowo użyte szkliwo białe i kolorowe. W zależności od kąta padania światła wygląda inaczej. Naprawdę piękna, zdjęcia tego nie oddają.

Ryba pływa w łazience na Starej Pradze.
Dekor drugi w zieloną rybę głębinową na "gniecionej" terakocie 20 x 20 cm, oblany transparentnym, opalizującym turkusowym szkliwem, dodatkowo użyte szkliwo białe i kolorowe. W zależności od kąta padania światła wygląda inaczej. Naprawdę piękna, zdjęcia tego nie oddają.

Razem z głębiną (patrz niżej) popłynęła do Łodzi, do pani Ani a od niej popłynie dalej jako prezent.
Komplet 4 kafli, w tym ryba głębinowa (ta wyżej) i trzy kafle jednobarwne, wszystkie pięknie mieniące się w świetle, co trudno sfotografować.
Dekor nierówny w zieloną rybę z żyjątkiem na terakocie 20 x 20 cm, oblany turkusowym szkliwem, dodatkowo użyte szkliwa kolorowe.
Ryba pływa nad pralką w łazience na Starej Pradze.
Dekor w zieloną rybę na żółto-zielonej terakocie 20 x 20 cm, oblany transparentnym, opalizującym turkusowym szkliwem, dodatkowo użyte szkliwo morskie i białe.

Zanim trafił na stronę, kafelek z galerii na pięterku zabrała francuska rodzina, którą gościliśmy w pensjonacie. Tak więc rybka popłynęła do Górnej Normandii.

Dekor w zieloną rybę z ogonem w pomarańczowe kropki, na "kamiennej" terakocie 20 x 20 cm, oblany turkusowym transparentnym szkliwem, dodatkowo użyte szkliwa kolorowe. Pięknie się błyszczy. Po podbiciu korkiem ma służyć jako podstawka pod garnek, na zamówienie pani Joli z Radomia.
Dekor w zieloną rybę z ogonem w żółte paski, na "kamiennej" terakocie 20 x 20 cm, oblany turkusowym transparentnym szkliwem, dodatkowo użyte szkliwa kolorowe. Pięknie się błyszczy. Po podbiciu korkiem ma służyć jako podstawka pod garnek, na zamówienie pani Joli z Radomia.
<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski