Zawady Oleckie

Dekory w meksykańskie jaszczurki i żmije

Dekor w meksykańską jaszczurkę czarną w kolorowe figury geometryczne na żółtej (przecieranej) terakocie 20 x 20 cm. Można go wkomponować w podłogę albo przykleić do ściany, ale można też zrobić obrazek - oprawić w ramki lub po prostu oprzeć o książki na półce.

Cena: 63 zł
Kup teraz

Dekor w meksykańską jaszczurkę czerwoną w niebieskie plamy, czarnym, czerwonym, żółtym i niebieskim szkliwem na żółtej matowej glazurze, więc nadaje się tylko na ścianę. Można też oprawić w ramki lub po prostu oprzeć o książki na półce.
Wymiary płytki: 20 x 20 cm

Jaszczurki razem z jeszcze kilkoma wyrobami na zamówienie powędrowały do pani Magdaleny z Krakowa.

Meksykańskie jaszczurki już w domu u pani Magdaleny
Jaszczurki meksykańskie na beżowym błyszczącym kaflu podłogowym 20x20 cm również dla pani Magdaleny z Krakowa.
Dekor w meksykańską jaszczurkę w paski z czerwonymi kropami, ciemnobrązowym, kawowym i czerwonym szkliwem na żółtej (przecieranej) terakocie 20 x 20 cm. Można go wkomponować w podłogę albo przykleić do ściany, ale można też zrobić obrazek - oprawić w ramki lub po prostu oprzeć o książki na półce.

Pojechała z panią Krystyną pod Warszawę

Dekor w meksykańską jaszczurkę czerwoną w niebieskie plamy, ciemnobrązowym, czerwonym, pomarańczowym i niebieskim szkliwem na żółtej (przecieranej) terakocie 20 x 20 cm. Można go wkomponować w podłogę albo przykleić do ściany, ale można też zrobić obrazek - oprawić w ramki lub po prostu oprzeć o książki na półce.
Ta jaszczurka wraz z innymi meksykańskimi kaflami mieszka w łazience w mieszkaniu w Olecku.
Dekor w meksykańską jaszczurkę w czerwone trójkąty, ciemnobrązowym i czerwonym szkliwem na żółtej (przecieranej) terakocie 20 x 20 cm. Można go wkomponować w podłogę albo przykleić do ściany, ale można też zrobić obrazek - oprawić w ramki lub po prostu oprzeć o książki na półce.

Jaszczurka wyjechała z rodzicami pana Karola, który z żoną i małą Nastką gościł w naszym pensjonacie.

Dekor w meksykańską jaszczurkę w paski z niebieskimi kropami, ciemnobrązowym, kawowym i niebieskim szkliwem na żółtej (przecieranej) terakocie 20 x 20 cm. Można go wkomponować w podłogę albo przykleić do ściany, ale można też zrobić obrazek - oprawić w ramki lub po prostu oprzeć o książki na półce.

Jaszczurkę zabrał do Niemiec jeden pan, który gościł w Szwałku.

Dekor w meksykańską żmiję z niebieskimi dodatkami, ciemnobrązowym i niebieskim szkliwem na żółtej (przecieranej) terakocie 20 x 20 cm. Można go wkomponować w podłogę albo przykleić do ściany, ale można też zrobić obrazek - oprawić w ramki lub po prostu oprzeć o książki na półce.

Żmija popełzła z synem naszych lipcowych gości

Dekor w meksykańską jaszczurkę w trójkąty, ciemnobrązowym i czerwonym szkliwem na żółtej (przecieranej) terakocie 20 x 20 cm. Można go wkomponować w podłogę albo przykleić do ściany, ale można też zrobić obrazek - oprawić w ramki lub po prostu oprzeć o książki na półce.

Pojechała do Gorzowa Wielkopolskiego do Galerii Trzech Słońc i tam pewnie była do kupienia.

Dekor w meksykańskie jaszczurki, ciemnobrązowym i niebieskim szkliwem na żółtej (przecieranej) terakocie 20 x 20 cm.
Dekory można wkomponować w podłogę albo przykleić do ściany, ale można też zrobić z nich obrazki - włożyć w ramki lub po prostu oprzeć o książki na półce.

Obie jaszczurki poszły z pewnym panem mówiącym po angielsku, który odwiedził naszą galerię tuż po świętach wielkanocnych.

Dekor w meksykańską jaszczurkę w trójkąty, ciemnobrązowym i niebieskim szkliwem na żółtej terakocie 20 x 20 cm.
Ta sama jaszczurka, a w tej pozycji wydaje się inna.
Dekor w meksykańską jaszczurkę w paski, ciemnobrązowym i niebieskim szkliwem na żółtej terakocie 20 x 20 cm.
<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski