Zawady Oleckie

Dekory okolicznościowe cd

Dekor urodzinowy, ten akurat zamówiony przez panią Kasię, podobne można zamawiać.

Na zamówienie! :)
Taki jak ten kosztuje 50 zł, cena innych zależy od wielkości kafla i pracochłonności obrazka i waha się od 45 do 60 zł + 30 zł (dodatkowa opłata za włączenie pieca specjalnie do tego zamówienia - więcej o tym w niusie o aktualnych kafelkach do inkrustacji) - chyba, że akurat traficie Państwo na wypał ( nie mylić z niewypałem :) )

Kup teraz

Dekor urodzinowy na zamówienie pani Magdy z romantycznie.com - miał być bardziej dynamiczny kotek, niż na kaflu poprzednim:)
Dekor w gołębie na urodziny męża, na płytce zielonej terakotowej 20x20, różnokolorowymi szkliwami, na zamówienie Ewy U.

Na zamówienie! :) 

Taki jak ten z gołębiami kosztuje 58 zł, cena innych zależy od wielkości kafla i pracochłonności obrazka i waha się od 45 do 60 zł + 30 zł (dodatkowa opłata za włączenie pieca specjalnie do tego zamówienia - więcej o tym w niusie o aktualnych kafelkach do inkrustacji) - chyba, że akurat traficie Państwo na wypał ( nie mylić z niewypałem :) ) 

Kup teraz

Już u solenizanta w kuchni.
Dekor w gołębie z sercem, na rocznicę ślubu rodziców Agnieszki - na płytce białej terakotowej 20x20, gołębie wydrapane w rozbielonym kobaltowym szkliwie, reszta obrazka różnokolorowymi szkliwami.
Można zamawiać w dowolnej kolorystyce i z dowolnym obrazkiem - patrz niżej.
Dekor można wstawić w ramki.
Seria dekorów z okazji 50 rocznicy ślubu rodziców naszej zawadzkiej sąsiadki Agnieszki, a na nich cała historia ich życia w 5 odsłonach wg rysunków poczynionych przez Agnieszkę.
Dekor z okazji urodzin Madzi, dziewczyny Łukasza, czyli syna Agnieszki.
Dekor na drugie urodziny Olenki. 100 lat!
Dekor z okazji pierwszego pobytu Gucia w Zawadach

Proszę też zobaczyć dekory na inne okazje.

Dekor doczekał się przyklejenia w pokoju dzieci, pod nim odciśnięta w glinie stópka i dłoń półtoramiesięcznego Gutka.
Dekor z okazji pierwszego porządnego pobytu Kseni w Zawadach. Wcześniej przyjechała z mamą na jeden dzień, gdy szukaliśmy Czarliego.
Kafel na zamówienie, i to bardzo szczegółowe, pani, która zarezerwowała pobyt w Pensjonaciku i przyjechała właśnie tego dnia.
Kafelek dla wnuczki na zamówienie państwa z Rabki
Kafelek dla wnuka na zamówienie państwa z Rabki
<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski