Zawady Oleckie

Wieszaczki z wróblownicy 220, 221, 222

Wieszak ze starej wróblownicy z dwoma seledynowymi tulipankami na żółtym tle, z 4 hufnalami i 1 podwójnym kutym hakiem. Wróblownica to wycinana we wzorek deska, którą mocuje się na skraju dachu, aby pod dachówki nie wlatywały cimelki, co naszym mazurkom w niczym nie przeszkadza w robieniu sobie gniazd pod dachówkami właśnie. Wieszaczek z unikatowej, wręcz zabytkowej deski! Impregnowany olejem do podłóg.
Wymiary: 45 cm x 9,2 cm

Zabrał go Marcin dla rodziców

Wieszak ze starej wróblownicy z dębowym listkiem i 4 haczykami. Wróblownica to wycinana we wzorek deska, którą mocuje się na skraju dachu, aby pod dachówki nie wlatywały cimelki, co naszym mazurkom w niczym nie przeszkadza w robieniu sobie gniazd pod dachówkami właśnie. Wieszaczek z unikatowej, wręcz zabytkowej deski! Impregnowany olejem do podłóg, haczyki postarzane.
Wymiary: 41,5 cm x 9 cm

Poszedł pod Suwałki z naszymi gośćmi z II edycji Bieguna Zimna

Wieszak ze starej wróblownicy z turkusowym kwiatkiem i 4 hufnalami. Wróblownica to wycinana we wzorek deska, którą mocuje się na skraju dachu, aby pod dachówki nie wlatywały cimelki, co naszym mazurkom w niczym nie przeszkadza w robieniu sobie gniazd pod dachówkami właśnie. Wieszaczek z unikatowej, wręcz zabytkowej deski! Impregnowany olejem do podłóg. Może być w komplecie z wieszakiem 202.
Wymiary: 32,5 cm x 9 cm

Poszedł do pani Anny z Czerwonaka

<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski