Zawady Oleckie

Wieszaki kute na papier - szósta dziesiątka

Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej ręcznie szkliwionym kafelkiem z brązowym tulipanem, ze starej deski impregnowanej olejem do drewna. 
Wymiary: 27 cm x 16,5 cm

Poszedł do Bydgoszczy do pani Dobrochny

Takie wieszaki można zamawiać, kosztują od 79 do 85 zł, albo kupić te, co akurat są do kupienia

Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej ręcznie szkliwionym kafelkiem z z niebieskim motylem, ze starej deski impregnowanej olejem do drewna. 

Poszedł pod Krynicę-Zdrój do pani Mirandy

Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej ręcznie szkliwionym kafelkiem z tukanem, ze starej deski impregnowanej olejem do drewna. 

Poszedł do Mikołowa do pani Magdy, do łazienki z tukanami narysowanymi przez jej córkę i przeniesionymi przeze mnie na kafelki.

Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej ręcznie szkliwionym kafelkiem z turkusową rybką, ze starej deski impregnowanej olejem do drewna. 

Poszedł do do pani Uli do Krakowa.

Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej ręcznie szkliwionym kafelkiem z błękitnym tulipankiem na żółtym tle, ze starej deski impregnowanej olejem do drewna. 

Wymiary: 23,5 cm x 18 cm

Poszedł do pani Marii z Bydgoszczy

Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej ręcznie szkliwionym kafelkiem z żółtym tulipankiem w brązowej ramce, ze starej deski impregnowanej olejem do drewna. 

Wymiary: 24 cm x 15 cm

Poszedł do pani Anny z Pruszkowa

Ten sam wieszak w cieniu.
Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej ręcznie szkliwionym kafelkiem z pomarańczowym kwiatkiem, ze starej deski impregnowanej olejem do drewna. 

Wymiary: 24 cm x 16 cm

Pojechał do Warszawy do pani Marzeny

Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej ręcznie szkliwionym kafelkiem z turkusowym kotkiem, ze starej deski impregnowanej olejem do drewna. 

Pojechał do Bochni do pani Lucyny

Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej ręcznie szkliwionym kafelkiem z czarnym kotkiem, ze starej deski impregnowanej olejem do drewna. 

Pojechał do Warszawy do pani Magdy

<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski