Zawady Oleckie

Wieszaki kute na papier - czwarta dziesiątka

Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej ręcznie szkliwionym kafelkiem z granatowym tulipankiem na terakotowym tle, ze starej deski impregnowanej olejem do drewna.

Poszedł do pani Agnieszki z Gliwic

Takie wieszaki można zamawiać, kosztują od 79 do 85 zł, albo kupić te, co akurat są do kupienia

Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej ręcznie szkliwionym kafelkiem z turkusową rybą, ze starej deski impregnowanej olejem do drewna.

Poszedł do Szczecina do pana Pawła i jego rodziny

Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej ręcznie szkliwionym kafelkiem z turkusowym kwiatkiem, ze starej deski impregnowanej olejem do drewna.

Poszedł z nianią Zuzi panią Anitą i z panem Robertem

Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej ręcznie szkliwionym kafelkiem z pomarańczowym tulipankiem, ze starej deski impregnowanej rozbielającym olejem do drewna, na zamówienie pani Moniki.
Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej ręcznie szkliwionym kafelkiem z kotem krawaciarzem, ze starej deski impregnowanej olejem do drewna, na zamówienie pani Kasi z Wielkopolski.
Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej ręcznie szkliwionym kafelkiem w tulipanka na terakotowym tle, ze starej deski impregnowanej olejem do drewna.

Poszedł do p. Ewy z Zielonej Góry

Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej ręcznie szkliwionym kafelkiem z grafitowym kotem na białym tle, ze starej deski impregnowanej olejem do drewna.

Poszedł do pani Natalii z Poznania.

Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej ręcznie szkliwionym kafelkiem z brązowym kotem na białym tle, ze starej deski impregnowanej olejem do drewna.
Wymiary: 24 cm x 17 cm

Poszedł do pani Justyny do Rudołtowic

Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej ręcznie szkliwionym kafelkiem z brązowym kotem na białym tle, ze starej deski impregnowanej olejem do drewna.

Na zamówienie pana Piotra z Dzierżoniowa

Na zamówienie pani Joanny z Bielska Białej
<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski