Zawady Oleckie

Wieszaki kute na papier - druga dziesiątka

Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej  kafelkiem z brązowawym tulipanem, ze starej, z pięknym popękaniem deski impregnowanej olejem do drewna.
Wymiary: 29 cm (wysokość) x 20,5 cm (szerokość)

Ten akurat poszedł z naszymi zimowymi gośćmi do Gdańska, ale...

Można podobny zamówić (aktualnie dostępne kafelki są tutaj), bo po długiej przerwie nareszcie mamy zapas nowych okuć kutych przez kowala!

Cena wieszaka w kolorze drewna: 79 - 85 zł

Kup teraz

Uwaga! Z powodu prac budowlanych i niedostępności Roberta do odwołania nie można zamawiać żadnych wyrobów drewnianych. Wieszaki na papier robimy tylko wtedy, gdy mamy zapas "podgotowanych". Można zgłosić swoje zapotrzebowanie, a my poinformujemy, kiedy realizacja będzie możliwa.

Wieszak nietypowy na papier toaletowy, pałąk kuty przez kowala przymocowany do dużej, starej, pięknej deski z sękami, inkrustowanej kafelkiem z czerwonym tulipankiem, drewno impregnowane olejem do drewna.
Wymiary: 42 cm (wysokość) x 21,2 cm (w najszerszym miejscu)

Wyjechał z Tomkiem i Ewą.

Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki impregnowanej olejem do drewna, inkrustowanej kafelkiem w żółty kwiatek. Na zamówienie pani Basi z Wielkopolski do kompletu z ramą do lustra i wieszakiem na ręcznik
Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej  kafelkiem z zielonym kwiatkiem ze starej deski impregnowanej rozbielającym olejem do drewna. 
Wymiary: 24,5 cm (wysokość) x 16 cm (szerokość)

Poszedł do domku na górce.

Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej  kafelkiem z brązowym listkiem ze starej deski impregnowanej olejem do drewna. 
Wymiary: 30 cm (wysokość) x 18 cm (szerokość)

Poszła z Państwem goszczącym w Szwałku.

Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej kafelkiem w czerwony tulipan ze starej deski impregnowanej olejem do drewna. Na zamówienie pani Marii z Warszawy
Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej kafelkiem w żyjątko morskie, deska impregnowana na morsko, na zamówienie pani Kasi z Głoskowa.
Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki przetartej na zielono, inkrustowanej kafelkiem w czerwony tulipanek. Na zamówienie pani Moniki z Poznania.
Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej kafelkiem z czerwonym tulipanem, ze starej deski impregnowanej olejem do drewna na zamówienie pani Anny z Sokółki.
Wieszak (kuty przez kowala) na papier toaletowy, przymocowany do deseczki inkrustowanej kafelkiem z fioletowym tulipanem, ze starej deski impregnowanej olejem do drewna na zamówienie pani Ewy z Konstancina Jeziornej
<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski