Zawady Oleckie

Dekory w ryby dziwne

Dekor w czerwoną rybę w kółeczka na terakocie 20 cm x 20 cm, jako podstawka pod garnki na zamówienie pani Joli z Radomia
Dekor w czerwoną rybę w ślimaczki na terakocie 20 cm x 20 cm, jako podstawka pod garnki na zamówienie pani Joli z Radomia
Dekor w zieloną rybę w falki z glonami na beżowej terakocie 20 cm x 20 cm do przylepienia na ścianę lub podłogę, albo, po podbiciu korkiem, jako podstawka pod garnek.

Popłynęła do pani Alicji.

Dekor w czerwoną rybę w ślimaczki z kręciołami na żółto-zielonej terakocie 20 cm x 20 cm do przylepienia na ścianę lub podłogę, albo, po podbiciu korkiem, jako podstawka pod garnek.

Cena samego dekoru 37 zł
Cena po podbiciu korkiem: 45 zł
Kup teraz

Dekory w czerwone ryby w ślimaczki, patrz niżej.
Dekor w czerwoną rybę w ślimaczki z glonami na terakocie 20 cm x 20 cm

Ta ryba popłynęła do siostry Ewy U.

Dekor w czerwoną rybę w ślimaczki z kręciołami na terakocie 20 cm x 20 cm dla naszej wiernej czytelniczki Niusów - Ewy.
Dekor został podbity korkiem i robi za podkładkę pod garnek w kuchni u Ewy U., na drugim planie podstawka pod łychę, a w tle zawadzki promocyjny tulipanek.
Dekor w czerwoną rybę w ślimaczki z kręciołami na terakocie 20 cm x 20 cm dla pani Doroty z Suwałk, która zobaczyła aranżację Ewy na FB i zapragnęła takiej samej podstawki
Dekor w kobaltową rybę w kręcioły na białej terakocie 20 cm x 20 cm jako podstawka pod garnek na zamówienie pani Doroty z Suwałk "żeby pasowała do kolekcji ceramiki z Bolesławca"
Dekor ryba zła na zielonej płytce terakotowej 20x20 białym szkliwem, wykonany jeszcze w pracowni Berszów. Obecnie u nas w łazience.
Do odtworzenia w Zawadach :)
Dekor ryba żelazista - powstała z eksperymentalnego użycia szkliwa wymieszanego z gruboziarnistym tlenkiem miedzi, na płytce ściennej 20 cm x 20 cm. Ryba wypełniona szkliwem w kolorze morskim. Opiłki utlenionej miedzi pięknie się mienią w świetle.

Kafelek poszedł na bazarek dla potrzebujących zwierząt

Rybka już w domu u pani, która zasiliła konto bazarku dla zwierząt
Dekor ryba z napisem "nie daj się złapać" - powstała z eksperymentalnego użycia szkliwa wymieszanego z gruboziarnistym tlenkiem miedzi, ale po jego przesianiu przez sito, na niebieskiej płytce ściennej 20 cm x 20 cm.

Odpłynęła z gośćmi pod Warszawę

<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski