Zawady Oleckie

Kafelki na bazarki dla bezdomnych psów i kotów

Dekor Pies psu na brązowej glazurze 20 x 20 cm, oblanej błękitnym (kobalowym) szkliwem, wylicytowany (za 50zł) na bazarku dla psów w schronisku na Ukrainie przez panią Annę z Turowa
Dekor już w domu
Dekor Koty to też ludzie na brązowej glazurze 20 x 20 cm, oblanej błękitnym (kobalowym) szkliwem, wylicytowany (za 20 zł) na bazarku dla bezdomnych kotów z Węgorzewa przez panią Edytę z Olsztyna
Dekor Im kot starszy na brązowej glazurze 20 x 20 cm, oblanej błękitnym (kobalowym) szkliwem, wystawiony na bazarku dla bezdomnych kotów, gdzie został wylicytowany przez Anitę za 100 zł!
Dekor Kici kici na brązowej glazurze 20 x 20 cm, oblanej błękitnym (kobalowym) szkliwem, wystawiony na bazarku dla bezdomnych kotów, gdzie biły się o niego dwie Panie a rywalizacja została rozstrzygnięta w ten sposób, że jedna dostała ten kafelek a drugiej zrobiłam taki sam. Łącznie bezdomne koty otrzymały dzięki temu 240 zł!
Dekor Kici kici ten drugi, dla drugiej zwyciężyni licytacji, Anity.
Dekor drugi Koty to też ludzie na brązowej glazurze 20 x 20 cm, oblanej błękitnym (kobalowym) szkliwem, był wystawiony na bazarku dla bezdomnych kotów i psów z Grajewa i Ełku i znowu wygrała go Anita a psy i koty dostały 80 zł!
<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski