Zawady Oleckie

Kafle na próbę

Czerwona welonka - kafel o wymiarach 10 cm x 20 cm oblany turkusowym transparentnym szkliwem a następnie czerwonym. Kolejne zdjęcia pokazują jak zmienia się w zależności od oświetlenia.

Ryba popłynęła do Chorzowa

Już nie na próbę, bo skoro się udała, została powtórzona - czerwona welonka z żółtymi przebłyskami, pięknie opalizująca, na kaflu o wymiarach 10 cm x 20 cm oblanym turkusowym transparentnym szkliwem, a następnie czerwonym.

Popłynęła z naszymi lutowymi gośćmi z górki, którzy przyjechali do nas spod Lublina.

Ryba żółto-zielona - kafel o wymiarach w 10 cm x 20 cm oblany turkusowym transparentnym szkliwem a następnie żółtym. Kolejne zdjęcia pokazują jak zmienia się w zależności od oświetlenia.

Popłynęła do pani Małgorzaty z Zacisza

Pasikonik - kafel o wymiarach w 10 cm x 20 cm oblany turkusowym transparentnym szkliwem a następnie seledynowym. Kolejne zdjęcia pokazują jak zmienia się w zależności od oświetlenia.

Skoczył do pani Małgorzaty z Zacisza

Skorek - kafel o wymiarach w 10 cm x 20 cm oblany turkusowym transparentnym szkliwem a następnie żółtym. Kolejne zdjęcia pokazują jak zmienia się w zależności od oświetlenia.

Cena: 32 zł
Kup teraz

Biedrona - kafel o wymiarach w 10 cm x 10 cm oblany turkusowym transparentnym szkliwem a następnie czerwonym. Kolejne zdjęcia pokazują jak zmienia się w zależności od oświetlenia.

Odleciała do pani Małgorzaty z Zacisza

<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski