Zawady Oleckie

Anioły 2013

Anioły zawadzkie turkusowe z czerwonym tulipanem na kaflach o wymiarach 20 cm x 10 cm, oblane transparentnym szkliwem z tlenkiem miedzi, reszta innymi szkliwami.

Pofrunęły do Warszawy jako prezent od pana Tomasza

Anioł zawadzki turkusowy z czerwonym tulipanem w prawo na kaflu o wymiarach 20 cm x 10 cm, oblany transparentnym szkliwem z tlenkiem miedzi, reszta innymi szkliwami.
Anioł zawadzki turkusowy z czerwonym tulipanem w lewo na kaflu o wymiarach 20 cm x 10 cm, oblany transparentnym szkliwem z tlenkiem miedzi, reszta innymi szkliwami.
Trzy anioły zawadzkie kobaltowe z czerwonym tulipanem na kaflach o wymiarach 20 cm x 10 cm, oblanych kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Na zamówienie pani Bożeny z Oświęcimia.
Anioł zawadzki blondyn z różowym tulipanem na kaflu o wymiarach 20 cm x 13,7 cm, oblanym niebieskim szkliwem, reszta innymi szkliwami. Szczęście temu domowi, do którego przybędzie!  

Pofrunął z Doris

Anioł zawadzki z warkoczem i z wrzosowym tulipanem na kaflu o wymiarach 19,5 cm x 14,3 cm, oblanym niebieskim szkliwem, reszta innymi szkliwami. Szczęście temu domowi, do którego przybędzie!  

Pofrunął do Beaty do Izdebnika

Anioł zawadzki kobaltowy z czerwonym tulipanem na kaflu o wymiarach 20 cm x 10 cm, oblanym kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Pokój domowi, do którego przybędzie!  

Odleciał z Darkiem "Biegnącym Wilkiem" pod choinkę dla mamy

Dwa anioły zawadzkie w niebieskich sukienkach i z czerwonymi tulipanami na kaflach o wymiarach 20 cm x 10 cm, obrazek przez nałożenie szkliwa w różnych kolorach. Radość i pokój temu domowi, do którego przybędą!

Odfrunęły z naszymi gośćmi z Wrocławia

Anioł zawadzki w kobaltowej sukience, z czerwonym tulipanem  na kaflu o wymiarach 20 cm x 10 cm, obrazek wykonany przez nałożenie różnokolorowego szkliwa. Radość temu domowi, do którego przybędzie!

Pofrunął z naszymi gośćmi z Wrocławia

Anioł zawadzki w niebieskiej sukience, z czerwonym tulipanem  na kaflu o wymiarach 20 cm x 10 cm, obrazek wykonany przez nałożenie różnokolorowego szkliwa. Pokój temu domowi, do którego przybędzie!

Pofrunął z naszymi gośćmi z Wrocławia

Anioł zawadzki kobaltowy z czerwonym tulipanem na kaflu o wymiarach 20 cm x 10 cm, oblanym kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami.

Na zamówienie pani Alicji

Para zawadzkich aniołów w różowych sukienkach, z niebieskim tulipanem, w turkusowej ramce na żółtej terakocie o wymiarach 30 cm x 10,2 cm, obrazek wykonany przez nałożenie różnokolorowego szkliwa. Pewne niedoskonałości poszkliwionej ramki dodają kafelkowi rustykalnego uroku.

Pofrunęły na aukcji WOŚP na Allegro do pani Doroty z Kostrzynia Wlkp.

<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski