Zawady Oleckie

Nowe anioły
Anioł zawadzki kobaltowy z czerwonym tulipanem na kaflu o wymiarach 20 cm x 10 cm, oblanym kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie!  

Poleciał do pani Anny z Krakowa

Anioł zawadzki kobaltowy z turkusowym tulipanem na kaflu o wymiarach 20 cm x 10 cm, oblanym kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie! 

Pofrunął z Halinką i Tomkiem do Warszawy.

Dekory w zawadzkie anioły (blondynka i szatynka z czerwonym tulipanem)
Anioł zawadzki kobaltowy (szatynka z czerwonym tulipanem) na kaflu o wymiarach w przybliżeniu 20 cm x 10 cm, oblanym kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie!  
Wymiary: ok. 10×20 cm 

Pofrunął z Halinką i Tomkiem do Warszawy.

Anioł zawadzki kobaltowy (blondynka z czerwonym tulipanem) na kaflu o wymiarach w przybliżeniu 20 cm x 10 cm, oblanym kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie! 
Wymiary: ok. 10×20 cm 

Odleciał z miłym państwem wczasującym w Szwałku

Anioły na blado-turkusowych kaflach.
Anioł zawadzki w niebieskiej sukience, z niebieskim tulipanem i z aureolką na kaflu o wymiarach 20 cm x 10 cm, obrazek wykonany przez nałożenie różnokolorowego szkliwa. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie!

Odleciał z państwem wczasującym w Szwałku.

Anioł zawadzki w seledynowej sukience, z czerwonym tulipanem i z aureolką na kaflu o wymiarach 20 cm x 10 cm, obrazek wykonany przez nałożenie różnokolorowego szkliwa. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie!

Pofrunął do Ani Ł.

Anioł zawadzki w seledynowej sukience w paski z niebieskim tulipanem bez aureolki na kaflu o wymiarach 20 cm x 10 cm, obrazek wykonany przez nałożenie różnokolorowego szkliwa. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie!  

Odfrunął do Siedliska Aniołów, do Gochy i Mirka

Anioły na kobalcie razem, patrz niżej
Dekory w zawadzkie anioły z czerwonym tulipanem - komplet. 
Wymiary: ok. 10×20 cm 

Pojechały (poleciały) do Oslo z państwem Moniką i Jarkiem oraz ich dziećmi Joanną i Sondre

Anioł zawadzki kobaltowy w turkusowej sukience w paski z czerwonym tulipanem na kaflu o wymiarach w przybliżeniu 20 cm x 10 cm, oblanym kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie! 
Wymiary: ok. 10×20 cm 
Anioł zawadzki kobaltowy w seledynowej sukience w falbanki z czerwonym tulipanem na kaflu o wymiarach w przybliżeniu 20 cm x 10 cm, oblanym kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie! 
Wymiary: ok. 10×20 cm 
Anioł zawadzki kobaltowy z napisem z żółtym tulipanem na kaflu o wymiarach w przybliżeniu 20 cm x 10 cm, oblanym kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie! 
Wymiary: ok. 10×20 cm 

Odfrunął do Warszawy z wrześniowymi gośćmi

Dekory w zawadzkie anioły z turkusowym tulipanem - komplet. 
Wymiary: ok. 10×20 cm 

Pojechały (poleciały) do Oslo z państwem Moniką i Jarkiem oraz ich dziećmi Joanną i Sondre

Anioł zawadzki kobaltowy w turkusowej sukience w seledynowe kropki z turkusowym tulipanem na kaflu o wymiarach w przybliżeniu 20 cm x 10 cm, oblanym kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie! 
Wymiary: ok. 10×20 cm 
Anioł zawadzki kobaltowy w turkusowej sukience w czerwone kropki z turkusowym tulipanem na kaflu o wymiarach w przybliżeniu 20 cm x 10 cm, oblanym kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie! 
Wymiary: ok. 10×20 cm 
Dekory w zawadzkie anioły - komplet.
Wymiary: ok. 10×20 cm

Odleciały z gośćmi ze Szwałku.

Anioł zawadzki kobaltowy w turkusowej sukience w paski na kaflu o wymiarach w przybliżeniu 20 cm x 10 cm, oblanym kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie!
Wymiary: ok. 10×20 cm

Odleciał z gośćmi ze Szwałku.

Anioł zawadzki kobaltowy w turkusowej sukience w kropki na kaflu o wymiarach w przybliżeniu 20 cm x 10 cm, oblanym kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie!

Odleciał z gośćmi ze Szwałku.

Anioł zawadzki kobaltowy w białej sukience z napisem na kaflu o wymiarach w przybliżeniu 20 cm x 10 cm, oblanym kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie!

Pofrunął do Warszawy.

Dwa anioły lecące ku sobie na kobaltowym tle plus kafelek z napisem na zamówienie pani Kasi z Sierosławia
<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski