Zawady Oleckie

Dekory morskie do łazienki i do pralni

Dekor morski w rybę z ośmiornicą, na morskiej  glazurze 15 cm x 15 cm, polanej turkusowym szkliwem, drobne elementy kolorowymi szkliwami. Zrobiony pod prysznic do mieszkania na Starej Pradze.

Problem z błyszczącymi dekorami jest taki, że zawsze odbija się w nich fotograf. Dlatego pod spodem zdjęcia pod kątem, by zminimalizować odbicia.

Dekor morski w konika morskiego, na morskiej  glazurze 15 cm x 15 cm, polanej turkusowym szkliwem, drobne elementy kolorowymi szkliwami. Zrobiony pod prysznic do mieszkania na Starej Pradze.
Dekor morski w muszlę, na morskiej  glazurze 15 cm x 15 cm, polanej turkusowym szkliwem, drobne elementy kolorowymi szkliwami. Zrobiony pod prysznic do mieszkania na Starej Pradze.
Już pod prysznicem w mieszkaniu na Starej Pradze na Inżynierskiej.
Dekor morski w ośmiornicę na białej glazurze 15 cm x 15 cm, polanej kilkakrotnie turkusowym transparentnym i barwnym szkliwem, drobne elementy kolorowymi szkliwami. Miał iść pod prysznic do mieszkania na Starej Pradze, ale odszczypało się szkliwo. Po naprawieniu prawdopodobnie wyląduje w pralni w Domku na górce.
Dekor morski w rybę z dużymi oczami na białej glazurze 15 cm x 15 cm, polanej kilkakrotnie turkusowym transparentnym i barwnym szkliwem, drobne elementy kolorowymi szkliwami. Miał iść pod prysznic do mieszkania na Starej Pradze, ale odszczypało się szkliwo. Po naprawieniu prawdopodobnie wyląduje w pralni w Domku na górce.
Dekor morski w rybki plamiaste na białej glazurze 15 cm x 15 cm, polanej kilkakrotnie turkusowym transparentnym i barwnym szkliwem, drobne elementy kolorowymi szkliwami. Plamy to odszczypane szkliwo, które odpadło po pierwszym wypale. Miał iść pod prysznic do mieszkania na Starej Pradze, ale z powodu odszczypanego szkliwa trzeba go było naprawić. Teraz prawdopodobnie wyląduje w pralni w Domku na górce.
<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski