Zawady Oleckie

Zawadzkie anioły

kafle_prezenty_aniol1,2,3.jpeg Prezenty pod choinkę dla Magdy i Baśki okazały się świetnym pomysłem do galerii. Na wzór anioła dla Magdy prezentujemy zupełnie nowe ANIOŁY ZAWADZKIE, które czuwają nad domem i przynoszą zawadzką pomyślność.
Anioł zawadzki kobaltowy w sukience w zielone falbanki na kaflu o wymiarach w przybliżeniu 20 cm x 10 cm, oblanym kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie!

Poleciał pilnować domu pani Marii z Jabłonowa

Anioł zawadzki kobaltowy w sukience w zielone kółka na kaflu o wymiarach w przybliżeniu 20 cm x 10 cm, oblanym kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie!

Niestety spadł na niego kij od szczotki i ukruszył mu się rożek, tak więc po sklejeniu...

...pilnuje wejścia do pracowni.
Anioł zawadzki kobaltowy w sukience w paski na kaflu o wymiarach w przybliżeniu 20 cm x 10 cm, oblanym kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie!

Był do kupienia na aukcji charytatywnej ale sprzedał się u nas i wpłata poszła na leczenie Kubusia.

Poleciał do Ani i Antka i ich rodziców do Warszawy

Dwa anioły zawadzkie razem, na kaflach o wymiarach w przybliżeniu 20 cm x 10 cm, oblanych kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Niech czuwają nad domem, do którego przybędą!
Anioł zawadzki kobaltowy w turkusowej sukience na kaflu o wymiarach w przybliżeniu 20 cm x 10 cm, oblanym kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie!

Poleciał zaopiekować się panią Magdą z romantycznie.com :)

Anioł zawadzki kobaltowy w seledynowej sukience na kaflu o wymiarach w przybliżeniu 20 cm x 10 cm, oblanym kobaltowym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie!

Anioł poleciał czuwać nad domem Maryty w Zawadach, z okazji jej imienin

Anioł zawadzki w seledynowej sukience na jasno turkusowej terakocie 20 cm x 10 cm, tło turkusowym, transparentnym szkliwem, reszta innymi szkliwami. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie!

Poleciał do pani Zofii, ale tej z Warszawy:)

kafle_prezenty_aniol1.jpeg Anioł zawadzki w seledynowej sukience w kropki na niebieskiej terakocie 20 cm x 10 cm, tło turkusowym, transparentnym szkliwem,  reszta innymi szkliwami. Niech czuwa nad domem, do którego przybędzie!

Wraz z resztą aniołów poleciał do Wydmin do p. Zofii.

kafle_prezenty_aniol2.jpeg Anioł zawadzki w sukience w paski na niebieskiej terakocie 20 cm x 10 cm, tło turkusowym, transparentnym szkliwem, reszta innymi szkliwami.

Wraz z resztą aniołów poleciał do Wydmin do p. Zofii.

kafle_prezenty_aniol3.jpeg Anioł zawadzki w sukience w białe kropki na niebieskiej terakocie 20 cm x 10 cm, tło turkusowym, transparentnym szkliwem, reszta innymi szkliwami.

Wraz z resztą aniołów poleciał do Wydmin do p. Zofii.

Dwa anioły lecące ku sobie na kobaltowym tle plus kafelek z napisem na zamówienie pana Janusza z Warszawy.
<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski