Zawady Oleckie

Mój dom jest Twoim domem

Dekor "Mój dom jest Twoim domem" z jeziorem i choinkami, do korytarza lub na drzwi wejściowe, różnokolorowymi szkliwami na kremowej terakocie 20 x 20 cm z falistymi brzegami.

Poszedł z panią Anną niedaleko, bo do Golubek

Dekor "Mój dom jest Twoim domem" z rzeczką i jabłonkami, do korytarza lub na drzwi wejściowe, różnokolorowymi szkliwami na kremowej terakocie 20 x 20 cm z falistymi brzegami.

Niestety spadł na niego w galerii wieszak:(

Dekor "Mój dom jest Twoim domem" z owieczkami do korytarza lub na drzwi wejściowe, różnokolorowymi szkliwami na turkusowej terakocie 20 x 20 cm

Zabrała go pani Krystyna z Warszawy

Dekor "Mój dom jest Twoim domem" ze ścieżką, do korytarza lub na drzwi wejściowe, różnokolorowymi szkliwami na kremowej terakocie 20 x 20 cm z falistymi brzegami.

Zabrali domek do łodzi goście z Domku na górce

Dekor "Mój dom jest Twoim domem" z choinkami do korytarza lub na drzwi wejściowe, różnokolorowymi szkliwami na turkusowej terakocie 20 x 20 cm

Zabrała go miła pani gdzieś pod Węgorzewo

Dekor "Mój dom jest Twoim domem" z chmurkami do korytarza lub na drzwi wejściowe, różnokolorowymi szkliwami na zielonkawej terakocie 20 x 20 cm z falistymi brzegami.

Domek powędrował do pani Joanny spod Olszanki

Dekor "Mój dom jest Twoim domem" z kotem do korytarza lub na drzwi wejściowe, różnokolorowymi szkliwami na jasno-kamiennej terakocie 20 x 20 cm.

Zabrali go Magda, Mariusz i Mieszko do Turka

Dekor "Mój dom jest Twoim domem" do korytarza lub na drzwi wejściowe, różnokolorowymi szkliwami na zielonkawej terakocie 20 x 20 cm z falistymi brzegami.

Pojechał do Belgii z naszymi niemieckimi gośćmi

Dekor "Mój dom jest Twoim domem" do korytarza lub na drzwi wejściowe, różnokolorowymi szkliwami na jasno turkusowej terakocie 20 x 20 cm.

Poszedł do Krakowa z naszymi gośćmi mieszkającymi w Domku na górce.

Dekor "Nasz dom - Twój dom" do korytarza lub na drzwi wejściowe, różnokolorowymi szkliwami na zielonkawej terakocie 20 x 20 cm z falistymi brzegami.

Poszedł do pana Marcina z Gostynia.

Dekor "Mój dom jest Twoim domem" do korytarza lub na drzwi wejściowe, różnokolorowymi szkliwami na żółtej terakocie 20 x 20 cm.
Powstał w wyniku sugestii pana Francuza z Niemiec, który kupił meksykańską wersję tego kafla, bo innej jeszcze nie było, ale wolałby po polsku.

Kafelek wziął starszy pan spod Poznania, bo domek przypominał mu jego rodzinny dom. Pan przyjechał do ucznia jego zaginionego po wojnie ojca. Uczeń mieszka w Olecku i ma ponad 90 lat!

dekor_moj_dom2,3,4.jpeg Te dekory powstały w wyniku dalszego zapotrzebowania na bardziej swojskie, polskie domy.
dekor_moj_dom2.jpeg Dekor "Mój dom jest Twoim domem" nr 2 do korytarza lub na drzwi wejściowe, różnokolorowymi szkliwami na zielonkawej terakocie 20 x 20 cm z falistymi brzegami.

Poszedł do pani Marty.

dekor_moj_dom3.jpeg Dekor "Mój dom jest Twoim domem" nr 3 do korytarza lub na drzwi wejściowe, różnokolorowymi szkliwami na zielonkawej terakocie 20 x 20 cm z falistymi brzegami.

Poszedł na Allegro do pani Żanety.
dekor_moj_dom4.jpeg Dekor "Mój dom jest Twoim domem" nr 4 do korytarza lub na drzwi wejściowe, różnokolorowymi szkliwami na ciemno-niebieskiej terakocie 20 x 20 cm.

Zabrała go pani Joanna, która gościła u nas w pensjonacie pod koniec sezonu.
Dekor "Mój dom jest Twoim domem" nr 6 do korytarza lub na drzwi wejściowe, różnokolorowymi szkliwami na pomarańczowej (przecieranej) terakocie 20 x 20 cm.

Niestety w Galerii spadł na niego wieszak i kafelek się potłukł.
Dekor "Mój dom jest Twoim domem" nr 7 do korytarza lub na drzwi wejściowe, różnokolorowymi szkliwami na jasno turkusowej terakocie 20 x 20 cm.

Tabliczkę zabrał Mariusz.
Dekor "Mój dom jest Twoim domem" nr 5 do korytarza lub na drzwi wejściowe, różnokolorowymi szkliwami na żółtej, przecieranej terakocie 20 x 20 cm.

Dekor wziął pan, który w okolicy prowadził terapię zajęciową i zamieszkał u nas z kolegą. Jego dom jest właśnie taki, jak na kafelku. (To nie ten pan, który oszukał nas i nie zapłacił całej sumy za deskę, tylko kolega tamtego)
Ciekawska Lodzia wsadziła ucho w zdjęcie.
Dekor "Mój dom jest Twoim domem" nr 8 do korytarza lub na drzwi wejściowe, różnokolorowymi szkliwami na niebieskiej glazurze 20 x 20 cm.

Wyjechał z panią Anią z Opola.

Kafelek zabrała Ola z Katowic
<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski