Zawady Oleckie

Dekory do łazienki i WC
Dekor w konika morskiego na białej glazurze 15x15 szkliwo w różnych odcieniach niebieskiego — pracownia Berszów. Przyklejony w obramowaniu okna łazienkowego. Kolory nie wszystkie do odtworzenia, ale z grubsza... :)
Dekor w ośmiornicę na białej glazurze 15x15 szkliwo w różnych odcieniach niebieskiego — pracownia Berszów. Przyklejony w obramowaniu okna łazienkowego. Kolory nie wszystkie do odtworzenia, ale z grubsza... :)
Dekory morskie nad drzwi. Nad jednymi i drugimi drzwiami w łazience (dom jest poniemiecki, więc chodzi się po nim w koło, każdy pokój ma co najmniej dwoje drzwi) jest obrazek z glazury 15x15, szkliwiony zlewkami różnych szkliw, tak więc dokładnie kolor raczej nie do odtworzenia — wszystkie morskie dekory szkliwione na rok przed urządzaniem domu w Zawadach w pracowni Berszów. Podobne można zrobić :)
Dekory morskie pod prysznic. We wnęce prysznicowej w naszej łazience, zrobione w pracowni Berszów. Piękny efekt rozmytych konturów obrazka wynika ze specyfiki szkliwa, którego zapas obawiam się, że nawet u Berszów, jest już wyczerpany. Tak więc do odtworzenia, ale bez tych subtelnych konturów :/
Dekor morski w muszlę. Jeden z dekorów u nas pod prysznicem, zrobiony w pracowni Berszów. Piękny efekt rozmytych konturów obrazka wynika ze specyfiki szkliwa, którego zapas obawiam się, że nawet u Berszów, jest już wyczerpany. Tak więc do odtworzenia, ale bez tych subtelnych konturów :/
Dekory w fale pod prysznic. Zrobione w pracowni Berszów.
Dekor morski w fale nad WC. We wnęce na kibelek jest "łata" w malowanym szlaczku w fale - z glazury 15x15, szkliwione na błękitno w pracowni Berszów. Podobne można zrobić :)
Dekor morski w WC. We wnęce na kibelek jest szlaczek z glazury 15x15, szkliwiony na błękitno w pracowni Berszów. Podobne można zrobić :)
Dekor w fale na podłogę i w rybę na terakocie 20x20 cm, na wymianę popękanych kafli pod umywalką i pod koszykiem na drewno, szkliwione mieszanką morskiego i turkusowego szkliwa.
<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski