Zawady Oleckie

Deski jesionowe

Deska jesionowa z fioletowym tulipankiem — impregnowana olejem kukurydzianym, bardzo twarda, więc może służyć nie tylko do wykładania jedzenia ale i krojenia.
Wymiary:41,5 cm x 15,5 cm, grubość 2,5 cm

Pojechała do Belgii z naszymi niemieckimi gośćmi

Deska jesionowa z brązowo-kremowym tulipankiem - impregnowana olejem kukurydzianym, bardzo twarda, więc może służyć nie tylko do wykładania jedzenia ale i krojenia.
Wymiary: 37,3 cm x 17 cm (w najszerszym miejscu)

Poszła z naszymi gośćmi z Wrocławia.

Deska jesionowa z czerwonym tulipanem - impregnowana olejem kukurydzianym, bardzo twarda, więc może służyć nie tylko do wykładania jedzenia, ale i krojenia. Na zamówienie pani Alicji z Krakowa.
Komplet trzech dziobatych desek jesionowych z podstawką, inkrustowane kafelkami w szary kwiat, na specjalne zamówienie pani Barbary z Warszawy.
Deska jesionowa w szary kwiat - impregnowana olejem jadalnym, bardzo twarda, więc może służyć nie tylko do wykładania jedzenia ale i krojenia.
Wymiary: 32 cm (z rączką) x 15,5 cm

Zabrała ją mama Bartka na prezent

Deska jesionowa w biały kwiatek w zielonych ramkach - impregnowana olejem jadalnym, bardzo twarda, więc może służyć nie tylko do wykładania jedzenia ale i krojenia.
Wymiary: 43,5 cm x 22,5 cm

Wpadli do galerii Nina z Tomkiem i deski już nie ma!
Deski jesionowe w kwiatki impregnowane olejem jadalnym, bardzo twarde, więc mogą służyć nie tylko do wykładania jedzenie. ale i krojenia.
Deska jesionowa w kwiatek w niebieskich ramkach - impregnowana olejem jadalnym, bardzo twarda, więc może służyć nie tylko do wykładania jedzenie. ale i krojenia.
Wymiary: 33,5 cm x 17 cm (w najszerszym miejscu) x 3 cm grubości

Pojechała do Gorzowa Wielkopolskiego do Galerii Trzech Słońc i tam pewnie do kupienia.

Deska jesionowa w niebieski kwiatek na żółtym - impregnowana olejem jadalnym, bardzo twarda, więc może służyć nie tylko do wykładania jedzenie. ale i krojenia.
Wymiary: 32,5 cm x 16 cm (w najszerszym miejscu) x 3 cm grubości

Poszła na dożynkach 2008 w Kowalach Oleckich

Taca i deska jesionowe z malutkimi kwiatkami impregnowane olejem jadalnym, bardzo twarde, więc mogą służyć nie tylko do wykładania jedzenie. ale i krojenia.
Deska jesionowa w malutki kwiatek - impregnowana olejem jadalnym, bardzo twarda, więc może służyć nie tylko do wykładania jedzenie. ale i krojenia.
Wymiary: 32,5 cm x 16 cm (w najszerszym miejscu) x 3 cm grubości

Wzięła ją nasza wierna klientka Agnieszka M.

Taca jesionowa w kształcie banana, w malutki kwiatek - impregnowana olejem jadalnym, bardzo twarda, więc może służyć nie tylko do wykładania jedzenie. ale i krojenia.
Wymiary: 47 cm (od ucha do ucha) x 17 cm (w najszerszym miejscu) x 3 cm grubości

Poszła do pani Marty z Warszawy.

Komplet dwóch desek jesionowych w czarny tulipan - impregnowane olejem jadalnym, bardzo twarde, więc mogą służyć nie tylko do wykładania jedzenia ale i krojenia. 
Wymiary przy poszczególnych deskach

Deska jesionowa w czarny tulipan - impregnowana olejem jadalnym, bardzo twarda, więc może służyć nie tylko do wykładania jedzenia ale i krojenia. 
Wymiary: 31 cm (z rączką) x 16,5 cm, grubość 3 cm

Pojechała do Oslo z państwem Moniką i Jarkiem oraz ich dziećmi Joanną i Sondre

Deska jesionowa chuda w czarny tulipan - impregnowana olejem jadalnym, bardzo twarda, więc może służyć nie tylko do wykładania jedzenia ale i krojenia. 
Wymiary: 40,5 cm (z rączką) x 11,5 cm, grubość 3 cm

Pojechała do Warszawy z naszymi gośćmi

Komplet dwóch desek jesionowych w czarny tulipan (ten sam, co wyżej) z podstawką - impregnowane olejem jadalnym, bardzo twarde, więc mogą służyć nie tylko do wykładania jedzenia ale i krojenia. 
Wymiary przy poszczególnych deskach
Podstawka jesionowa w czarny tulipan - impregnowana olejem jadalnym, jako podstawka pod gorące naczynia lub jako talerzyk do wykładania jedzenia. 
Wymiary: 14 cm (z rączką) x 14 cm, grubość 3 cm

Pojechała do Oslo z państwem Moniką i Jarkiem oraz ich dziećmi Joanną i Sondre

<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski