Zawady Oleckie

Podstawki koty nowe
Podstawki kocie główki "Czarny kot, biały kot". Robert mówi na nie hardcorowe ze względu na ilość sęków i naturalnych popękań. Pod gorące naczynia, impregnowane olejem jadalnym, a więc można na nie kłaść także jedzenie. Z pięknych starych, sękatych desek, unikalne - takich dwóch z oczami z sęków już więcej nie będzie! Różnią się, pomimo, że zrobione są z tej samej deski.
Wymiary: 18 cm (z uszami) x 15 cm

Poszły do pani Joli na Allegro.

Podstawka kocia główka hardcorowa jaśniejsza unikalna z pięknej starej, sękatej deski, pod gorące naczynia, impregnowana olejem jadalnym, a więc można na niej kłaść także jedzenie.
Wymiary: 18 cm (z uszami) x 15 cm

Kotek poszedł do pani Joli na Allegro.

Podstawka kocia główka hardcorowa ciemniejsza unikalna z pięknej starej, sękatej deski, pod gorące naczynia, impregnowana olejem jadalnym, a więc można na niej kłaść także jedzenie.
Wymiary: 18 cm (z uszami) x 15 cm

Kotek poszedł do pani Joli na Allegro.

Podstawki kocie główki w całe brązowe koty pod gorące naczynia, impregnowane olejem jadalnym, a więc można na nie kłaść także jedzenie.
Wymiary: 19 cm (z uszami) x 15 cm

Wszystkie te kotki poszły.

Ten kot pojechał do Gdańska do Joanny i jej gromadki kotów i psów.
Tego kota zabrali ze sobą nasi goście, którzy odwiedzili Pensjonacik pod Tulipanem w pewien kwietniowy weekend.
Ten kotek pobiegł z Biegnącym Wilkiem :)
Podstawki kocie główki w brązowe kocie główki pod gorące naczynia, impregnowane olejem jadalnym, a więc można na nie kłaść także jedzenie.
Wymiary: 19 cm (z uszami) x 15 cm

Koty pojechały na wieś pod Poznań z panią i jej córką, które przybyły do Zawad całkiem niechcący - pani przywiozła tu swojego ojca i mamę w ramach poszukiwań wieści o zaginionym po wojnie dziadku, a jej córka zabrała się z nimi.

Podstawki kocie główki w całe zielone koty pod gorące naczynia, impregnowane olejem jadalnym, a więc można na nie kłaść także jedzenie.
Wymiary: 19 cm (z uszami) x 15 cm

Poszły do pani Olgi, a potem gdzieś dalej...

Podstawki kocie główki z imionami na zamówienie pana Jurka dla trzech córek. Takie koty i kafelki z imionami można zamawiać! Zasady zamawiania kafelków są tutaj na dole strony.
<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski