Zawady Oleckie

Podstawki nowe głównie w tulipany

Podstawki z fioletowymi tulipanami na białym tle - mniejsza i większa - pod kubek, zamiast talerzyka, pod gorący garnek..., impregnowane olejem kukurydzianym.
Wymiary ok. 24,5 cm x 18 cm i 15 cm x 12,5 cm

Komplet został rozkompletowany a podstawki poszły do dobrych ludzi:)

Podstawka z fioletowym tulipanem na białym tle - większa - pod kubek, zamiast talerzyka, pod gorący garnek..., impregnowana olejem kukurydzianym. W komplecie taniej (patrz wyżej).
Wymiary ok. 24,5 cm x 18 cm

Poszła z naszymi gośćmi z Pensjonaciku do Warszawy

Podstawka z fioletowym tulipanem na białym tle - mniejsza - pod kubek, zamiast talerzyka, pod gorący garnek..., impregnowana olejem kukurydzianym.
Wymiary ok. 15 cm x 12,5 cm

Poszła do pani Doroty

Podstawka z czarnym tulipanem na terakotowym tle - pod kubek, zamiast talerzyka, pod gorący garnek..., impregnowana olejem kukurydzianym.
Wymiary ok. 15,3 cm x 15,3 cm

Poszła do pani Dobrochny do Bydgoszczy

Podstawka w tulipan w doniczce - pod kubek, zamiast talerzyka, pod gorący garnek..., impregnowana olejem jadalnym.
Proszę zwrócić uwagę na układ słojów drewna pasujący do fałdek firanki.
Łatki to nie zabrudzenie lecz taka natura deski.
Wymiary ok. 13 cm x 13 cm

Podstawkę zabrała mama Mateusza i Kuby, gdy odwiedziła ich na obozie jeździeckim w lipcu 2007. Podstawka ma zawisnąć jako obrazek w pokoju dziecięcym.

Nasza podstawka powstała z kawałka deseczki, która już, już miała się stać podstawką na sprzedaż, ale okazało się, że ma zbyt wiele wad. Walała się jako taka niedokończona na naszym kuchennym stole, aż stała się niezbędna. Przyszła więc pora, mimo niedoskonałości, oczyścić ją, wstawić w nią w kafelek i zaolejować. Oto efekt.
<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski