Zawady Oleckie

Podstawki mikołajkowe
Nasza mikołajkowa oferta
Po przygotowaniu oferty na prezenty dla jakiejś francuskiej firmy została nam duża ilość jasnych deseczek. Dzięki temu jesteśmy gotowi na nadchodzące grudniowe okazje! Półfabrykatów, czyli jasnych kwadratowych deseczek w wymiarach ok. 13 cm x 13 cm, przyszykowanych do inkrustacji, zostało tyle, że możecie Państwo do woli zamawiać jasne podstawki z dowolnymi kafelkami (kafelki do wyboru są tutaj), albo po prostu kupić którąś z gotowych już podstawek:
Podstawki z czerwonym tulipanem - pod kubek, zamiast talerzyka, pod gorący garnek... impregnowane jak zwykle olejem jadalnym.
Wymiary ok. 13 cm x 13 cm

Obie poszły do Agnieszki i Fredka do Pieczarek.

Podstawki z chudym niebieskim tulipanem - pod kubek, zamiast talerzyka, pod gorący garnek... impregnowane jak zwykle olejem jadalnym.
Wymiary ok. 13 cm x 13 cm

Zabrala je pani Beata

>
Podstawka z małym niebieskim tulipanem - pod kubek, zamiast talerzyka, pod gorący garnek... impregnowane jak zwykle olejem jadalnym.
Wymiary ok. 13 cm x 13 cm

Zabrali ją nasi sierpniowi goście z Warszawy.

Podstawki w żółte kwiatki - pod kubek, zamiast talerzyka, pod gorący garnek... impregnowane jak zwykle olejem jadalnym.
Wymiary ok. 13 cm x 13 cm

Zabrał je Adam, ale wcale nie dla Ewy :)

Podstawka w brązowy kwiatek - pod kubek, zamiast talerzyka, pod gorący garnek... impregnowane jak zwykle olejem jadalnym.
Wymiary ok. 13 cm x 13 cm

Poszła razem z żółtymi do Adama

Podstawka z żółtym tulipanem - pod kubek, zamiast talerzyka, pod gorący garnek... impregnowane jak zwykle olejem jadalnym.
Wymiary ok. 13 cm x 13 cm

Już jej nie ma, powędrowała do pani Aleksandry

Podstawka z czerwonym tulipanem na biało-granatowym kafelku - pod kubek, zamiast talerzyka, pod gorący garnek... impregnowane jak zwykle olejem jadalnym.
Wymiary ok. 13 cm x 13 cm

W weekend Bożocielny odwiedziły nas dwie pary i jedna z nich wzięła tę podstawkę.

Podstawka w brązowego kotka - pod kubek, zamiast talerzyka, pod gorący garnek... impregnowane jak zwykle olejem jadalnym.
Wymiary ok. 13 cm x 13 cm

Kotek poszedł pod pl. Na Rozdrożu

Podstawka w niebieskiego kotka - pod kubek, zamiast talerzyka, pod gorący garnek... impregnowane jak zwykle olejem jadalnym.
Wymiary ok. 13 cm x 13 cm

Podstawkę zabrała mama Mateusza i Kuby, gdy odwiedziła ich na obozie jeździeckim w lipcu 2007. Podstawka ma zawisnąć jako obrazek w pokoju dziecięcym.

Podstawka w białego kotka na granatowym tle - pod kubek, zamiast talerzyka, pod gorący garnek... impregnowane jak zwykle olejem jadalnym.
Wymiary ok. 13 cm x 13 cm

Wyjechała z Larysą, jej mężem i dziećmi na Litwę.

Mikołajkowa podstawka na zamówienie Pani Aleksandry
<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski