Zawady Oleckie

Deski olchowe
Komplet olchowy w malutkie tulipanki - Taca i podstawka zwykła, z pięknego, starego drewna olchy, gładkie, z pięknym rysunkiem drewna, impregnowane olejem jadalnym, więc jak najbardziej do użytku. Taca szczególnie ozdobnie wygląda na stole zamiast półmiska. Podstawka może być zamiast talerzyka. Komplet z unikalnego, nie do powtórzenia drewna!
Wymiary: taca - ok. 52 cm x 20 cm, podstawka - 18,5cm x 18,5 cm, grubość 2,5 cm

Obie deski poszły do pani Beaty i pana Artura ze Śląska

Drugi komplet olchowy w malutkie tulipanki - Deska i podstawka z dziurką, z pięknego, starego drewna olchy, gładkie, z pięknym rysunkiem drewna, impregnowane olejem jadalnym, więc jak najbardziej do użytku. Na desce, o ile komuś nie szkoda tak pięknego przedmiotu:) można kroić albo wykładać jedzenie. Podstawka może być zamiast talerzyka. Komplet z unikalnego, nie do powtórzenia drewna!
Wymiary: deska - ok. 40 cm x 17 cm, podstawka - 18,5cm x 18,5 cm, grubość 2,5 cm

Poszedł z tatą i mamą Sary i Soni z Warszawy.

Dwa komplety razem. Te deski są całkowicie unikalne - tak starych desek olchowych nie spodziewamy się nigdy więcej.

Deska olchowa w brązowego tulipanka - z pięknego, starego drewna olchy, gładka, z pięknym rysunkiem drewna, impregnowana olejem jadalnym, więc jak najbardziej do użytku. O ile komuś nie szkoda tak pięknego przedmiotu:) można na niej kroić albo wykładać jedzenie. Starych desek olchowych nie spodziewamy się nigdy więcej i jest to absolutny rarytas i unikat, stąd "nieco" wyższa cena, niż za powtarzalne deski
Wymiary: 34 cm x 17 cm, grubość 2,5 cm

Wyjechała z naszymi gośćmi z Opola.

<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski