Zawady Oleckie

Długo nieobecne zwyczajne, jasne podstawki
Dawno nieobecne w galerii zwyczajne świerkowe podstawki kwadratowe. Do kupienia już tylko jedna - poniżej:)
Podstawka świerkowa z małym brązowo-liliowym kwiatkiem, impregnowana olejem jadalnym, pod gorące naczynia lub zamiast talerzyka np. na kanapkę. Jak to drewno świerkowe, na pewno nieco ściemnieje, gdy będzie padać na nią światło.
Wymiary: 13 cm x 13 cm

Poszła do pani Ani
Podstawka świerkowa z dwoma szafirowymi tulipanami na jednym kafelku, impregnowana olejem jadalnym, pod gorące naczynia lub zamiast talerzyka np. na kanapkę. Jak to drewno świerkowe, na pewno nieco ściemnieje, gdy będzie padać na nią światło.
Wymiary: 13 cm x 13 cm

Zabrała ją pani Joanna, która gościła u nas w pensjonacie pod koniec sezonu.
Podstawka świerkowa z czerwonym kwiatem, impregnowana olejem jadalnym, pod gorące naczynia lub zamiast talerzyka np. na kanapkę. Jak to drewno świerkowe, na pewno nieco ściemnieje, gdy będzie padać na nią światło.
Wymiary: 13 cm x 13 cm

Ledwo podstawka znalazła się na stronie, zabrała ją pani Anita z Głogowa.
Podstawka świerkowa z niebieskim kwiatem, impregnowana olejem jadalnym, pod gorące naczynia lub zamiast talerzyka np. na kanapkę. Jak to drewno świerkowe, na pewno nieco ściemnieje, gdy będzie padać na nią światło.
Wymiary: 13 cm x 13 cm

Zabrała ją pani Iza z Elbląga dla koleżanki.
Podstawka świerkowa z niebieskim tulipanem, impregnowana olejem jadalnym, pod gorące naczynia lub zamiast talerzyka np. na kanapkę. Jak to drewno świerkowe, na pewno nieco ściemnieje, gdy będzie padać na nią światło.
Wymiary: 13 cm x 13 cm

Zabrała ją pani Joanna, która gościła u nas w pensjonacie pod koniec sezonu.
<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski