Zawady Oleckie

Pucki czyli bardzo grube podstawki dębowe
Pucki czyli bardzo grube podstawki dębowe z malutkimi kafelkami na bocznych ścianach, ze starej dębiny, jako podstawki pod garnek lub podręczne twarde deski przy kuchni, impregnowane olejem jadalnym. Bardzo efektowna i nietuzinkowa ozdoba kuchni.

Pucek z jednym brązowym tulipankiem, ze starej dębiny, impregnowany olejem do drewna. Jako podstawka pod garnek, deska do krojenia, lub jak kto chce.
Wymiary: średnica ok. 15-16 cm, wysokość 7 cm

Poszedł do pani Joanny z Poznania, naszej wiernej klientki.

Pucek z jednym czerwonym tulipankiem w zielonych ramkach, ze starej dębiny, impregnowany olejem jadalnym. Zanim trafił na stronę, wzięła go pani Kasia, która odwiedzała rodzinę w naszym pensjonacie.

Wymiary: średnica ok. 17,5 cm, wysokość 5,5 cm
Pucek z jednym czerwonym tulipankiem, ze starej dębiny, impregnowany olejem jadalnym. Pucek poszedł na allegro, do pani Katarzyny.

Wymiary: średnica ok. 17,5 cm, wysokość 5,5 cm

Pucek z jednym turkusowym kwiatkiem, ze starej dębiny, impregnowany olejem jadalnym. Ten pucek też poszedł do pani Katarzyny.

Wymiary: średnica ok. 17,5 cm, wysokość 5,5 cm

Pucek wyższy z dwoma czerwonymi kwiatkami po przeciwnych stronach, ze starej dębiny, impregnowany olejem jadalnym. Pucek poszedł do pani Żanety.

Wymiary: średnica ok. 18-20 cm, wysokość 7 cm

Pucek z dwoma granatowymi tulipankami i dziurką po sęku, ze starej dębiny, impregnowany olejem jadalnym. Za dziurkę od sęka można podstawkę powiesić na haczyku. Pucek powędrował do naszego stałego klienta pana Jerzego z Warszawy.

Wymiary: średnica ok. 18,5 cm, wysokość 5,5 cm

Pucek z dwoma żółtymi tulipankami po przeciwnych stronach, ze starej dębiny, impregnowany olejem jadalnym. Zaraz po newsletterze zgłosiła sie po niego pani Dorota.

Wymiary: średnica ok.17-18 cm, wysokość 5 cm

<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski