Zawady Oleckie

Deski dębowe

Deska dębowa z żaglówką, impregnowana olejem kukurydzianym, do wykładania jedzenia i krojenia, bo drewno jest bardzo twarde. Na zamówienie Bartka na jacht dla znajomego żeglarza.
Deska gruba dębowa z czerwonym tulipankiem z unikalnego dębowego kawałka drewna, impregnowana olejem kukurydzianym, do wykładania jedzenia, siekania, ubijania i krojenia, bo drewno jest bardzo twarde.
Wymiary: 34,5 cm x 15,5 cm, grubość: 3,6 cm

Poszła z panią Hanią na prezent do Warszawy

Deska dębowa w łukowatym kształcie większa, z brązowym tulipankiem z unikalnej dębowej deski, impregnowana olejem kukurydzianym, do wykładania jedzenia i krojenia, bo drewno jest bardzo twarde.
Wymiary: 40,5 cm x 19 cm (w najszerszym miejscu)

Deska wyjechała do Prowansji i już nie wróci.

Deska dębowa w łukowatym kształcie mniejsza, z brązowym tulipankiem z unikalnej dębowej deski, impregnowana olejem kukurydzianym, do wykładania jedzenia i krojenia, bo drewno jest bardzo twarde.
Wymiary: 32,5 cm x 20 cm (w najszerszym miejscu)

Zabrała ją Ania z Bartkiem dla niani

Deski dębowe łukowate w komplecie z pięknej starej dębiny, impregnowane olejem kukurydzianym, do wykładania jedzenia i krojenia, bo drewno jest bardzo twarde.
Komplet już rozparcelowany i żadnej z desek nie ma do kupienia.
Deska dębowa w kształcie tasaka, z brązowym tulipankiem z pięknej dębowej deski, impregnowana olejem kukurydzianym, do wykładania jedzenia i krojenia, bo drewno jest bardzo twarde.
Wymiary: 41,2 (z rączką) cm x 12 cm (w najszerszym miejscu)

Poszła do pani Kasi do Świdnicy

Deska dębowa w kształcie klawiatury:), z brązowym kwiatkiem z pięknej dębowej deski, impregnowana olejem kukurydzianym, do wykładania jedzenia i krojenia, bo drewno jest bardzo twarde.
Wymiary: 56 cm (w linii prostej) x 18 cm (w najszerszym miejscu)

Poszła w podziękę do Artura.

A z tyłu deski jest takie niezwykłe zagłębienie:)
Deski dębowe w komplecie z pięknej starej dębiny, impregnowane olejem kukurydzianym, do wykładania jedzenia i krojenia, bo drewno jest bardzo twarde.

Komplet już zdekompletowany.

Deseczka dębowa z brązowym tulipankiem z dębowej deski, impregnowana olejem kukurydzianym, do wykładania jedzenia i krojenia, bo drewno jest bardzo twarde.
Wymiary: 27 (z rączką) cm x 14 cm

Zabrała ją Małgosia do Warszawy

Deseczka dębowa z dziurką i żółtym tulipankiem na brązowym tle z dębowej deski z dziurką po sęku, impregnowana olejem jadalnym, do wykładania jedzenia i krojenia, bo drewno jest bardzo twarde.
Wymiary: 23,5 (z rączką) cm x 14 cm

Poszła do Krakowa z naszymi gośćmi mieszkającymi w Domku na górce.

Komplet dębowych desek z czarnym tulipanem - z pięknej dębowej dechy, impregnowany olejem jadalnym, do krojenia lub wykładania jedzenia, unikalna ozdoba kuchni i jadalni. Deski wycięte były rok wcześniej, dla klientki na zamówienie, ale okazało się, że dębina nie jest sezonowana i odkształciły się. Klientka zadowoliła się jesionowymi, ale po roku, gdy przestały się odkształcać i Robert dokończył komplecik, uznała, że dębowe wciąż są jej marzeniem.

W skład kompletu wchodzą 3 deski (bardzo duża, dość duża i nieduża) oraz podstawka.
Wymiary desek: 45 cm x 23,5; 38 cm x 18,5 cm; 36 cm x 14,5 cm; podstawki: 17 cm x 15,5 cm
Grubość wszystkich: ok. 3 cm 

Deska dębowa w kotka ze starej, pięknej dębowej deski, impregnowana olejem jadalnym, do wykładania jedzenia, można od biedy też na niej kroić, bo drewno jest bardzo twarde, ale lepiej nie szatkować ostrymi nożami :)
Wymiary: 37 cm x 18 cm

Kotek pobiegł z naszymi gośćmi – Kasią i Grzegorzem do Warszawy.

Taca dębowa w dwa tulipanki ze starej, pięknej dębowej deski, impregnowana olejem jadalnym, do wykładania jedzenia, można od biedy też na niej kroić, bo drewno jest bardzo twarde, ale lepiej nie szatkować ostrymi nożami :)
Wymiary: 56 cm x 19,5 cm

Wzięła ją miła pani, która przywędrowała ze Szwałku.

Deska dla Oli z Katowic za pomoc i sam fakt istnienia:)
<< wstecz

kontakt

projekt: Adam Mijakowski